piątek, 28 września 2012

Dni Otwarte 2012 w sieci Platinium Fitness!
Dni Otwarte 2012 w sieci Platinium Fitness!


4 lokalizacje i 4 intensywne dni podczas, których przekonamy się o wyjątkowości Dni Otwartych organizowanych przez najdynamiczniej rozwijającą się sieć fitness klubów w Małopolsce. Weekend 26-29 października stanowczo będzie należał do sportu i świetnej zabawy. 

Darmowe treningi personalne, promocje na usługi, znane już zajęcia w nowym wydaniu, sampling produktów, konkursy z nagrodami i prezenty od Fitness Platinium i Partnerów – to i jeszcze więcej czeka na uczestników wyjątkowych i niepowtarzalnych Dni Otwartych w sieci Fitness Platinium.

Rozpocznie się dosyć ostro. Piątek 26 października będzie zdecydowanie męskim dniem. Podczas „Men’s Day on fire” Panowie będą mogli wielokrotnie wykazać się podczas konkursów oraz specjalnie przygotowanych dla nich zajęć, takich jak: Piłkarzyki, PLAYSTATION, Cross Fitness, Kettle, TRX , Pump oraz Spinning®. Mogą liczyć, także na darmowe vouchery na solarium oraz zniżki na plany treningowe. Oczywiście nie zabraknie DJ’s, darmowych shake’ów i drinków Black Energy. Tego dnia spełni się nie jedno męskie marzenie jakim jest sprawdzenie czym jest Body SUSHI.

Sobota 27 października upłynie nam pod znakiem maratonów - Dance & Step Choreography, Funktional, Activ Walk, Zumba czy Dance Battle. A zawody i konkursy na siłowni dodatkowo wyzwolą ducha sportu 
i rywalizacji. Dla rozluźnienia Platinium Fitness zorganizuje Before Frantic’s Party oraz zadba o darmowe napoje, muzykę na odpowiednim poziomie i szalony Party Bus.

Z kolei 28 września, w niedzielę, dostaniemy mocny zastrzyk fachowej wiedzy. Nie mogło przecież zabraknąć cieszących się popularnością w poprzednich edycjach wykładów tematycznych. Profesjonaliści 
z Platinium Fitness rozwieją wiele wątpliwości oraz opowiedzą o wielu innowacjach, między innymi w trakcie panelu dyskusyjnego o niezwykle modnym Spinning®.

Weekend tym razem wyjątkowo przedłuży się do poniedziałku, który tym razem będzie stanowczo babskim dniem. 29 października Panie mogą liczyć na zabiegi SPA & Wellness, medycyny estetycznej, porady kosmetyczne i kosmetologiczne od COGIEL Medicla SPA. Kobiecość to nie tylko zabiegi pielęgnacyjne, ale też niespożyta siła i energia. „Shape Is In Fashion” to także tańsze plany treningowe oraz darmowe solarium i Vacu Fit. DJ’s oraz darmowe drinki, shaki i Frugo 
z pewnością umilą Paniom ten dzień. Ponadto, w poniedziałek konsultacje treningowe będą dostępne dla wszystkich.

My już wiemy, że ten weekend będzie jednym z tych najbardziej udanych. Teraz tylko czekamy na Ciebie – przekonaj się sam i baw się dobrze razem z nami!

Harmonogramy Dni Otwartych w poszczególnych Klubach (Kraków: Mogilska 97, Lea 213, Zakopiańska 105, Skawina, Niepodległości 4) mogą się między sobą różnić.


Więcej informacji:www.facebook.pl/Platinium.Fitness

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz